AUTOCENTRUM BOURA spol. s r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


AUTOCENTRUM BOURA spol. s.r.o.

Historie firmy

Autocentrum Boura spol. s.r.o. svým vznikem navázala na autoopravárenskou historii ze sedmdesátých let, kdy se poprvé pod tehdejšími Komunálními službami začaly v Činěvsi opravovat motocykly a poté  automobily.

V roce 1992 se stala smluvním partnerem automobilky Škoda v oblasti prodeje nových vozů  a  od této chvíle veškeré úsilí směřovala ke zvýšení kulturnosti prodeje a vybudování areálu s komplexním zázemím služeb. Snaha o zajištění maximálního zákaznického komfortu vedla od důsledného výběru profesionálních pracovníků, přes špičkové autoopravárenské technologie, až po zcela originální pojetí celého centra. To se během několika let stalo místem nejen obchodním a servisním, ale i místem pro příjemné strávení volného času, místem pro relaxaci nebo osobní záliby. Orientace celého areálu ve venkovském prostředí na ploše přes 12.000m2 k tomuto neobvyklému řešení přímo vybízela a dnes je příkladem snahy o maximální spokojenost každého zákazníka, který ho navštíví. 
 
V době, kdy svěříte svůj vůz do rukou našich mechaniků, můžete strávit nádherné chvíle v areálu autocentra třeba i s celou rodinou. Využít můžete rovněž občerstvení naší domácí kuchyně, pracovat na internetu nebo trávit chvíle poslechem televize.Též zapůjčení vozů k výjezdu do okolí je v naší nabídce. Pro vaše ratolesti máme připraven nejen malý dětský koutek, ale také prohlídku ptačího ráje s bažanty, pávy, kachyňkami a dalšími druhy exotických ptáků. Svůj volný čas můžete v našem Autocentru Boura prožít tak, jako byste byli na příjemné krátké dovolené - daleko od svých všedních starostí. 

Mapa

Naší snahou a přáním je, aby vaše návštěva Autocentra Boura v Činěvsi ve Vás zanechala po všech stránkách příjemný pocit. Vaše spokojenost a důvěra nás podněcuje k dalším iniciativám a směřuje k neustálému růstu kvality poskytovaných služeb a v konečném důsledku i k vzájemné a oboustranné spokojenosti.

                                                                                                                            Děkujeme Vám !

 Bohumil Boura, majitel společnosti