AUTOCENTRUM BOURA spol. s r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI OUTLANDER

Záruka 5 let


MITSUBISHI OUTLANDER

Mitsubishi Outlander je výborným společníkem na dlouhých cestách. Díky unikátnímu systému pohonu 4x4 využijete potenciál jeho robustního výkonu za jakéhokoliv počasí nejen ve městě, ale i v odlehlých koutech přírody. Vyspělé technologie zaměřené na komfort a bezpečnost Vás pak spolehlivě ochrání při zdolávání všech obtížných jízdních podmínek.

 

SUV Mitsubishi Outlander zúročuje osmdesát let zkušeností značky Mitsubishi s výrobou vozidel s pohonem 4x4. Tato tradice z něj dělá spolehlivého ochránce na všech Vašich cestách. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás utvrdí v tom, že jste si vybrali správně. Jízda v Outlanderu je příjemným zážitkem. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem.Zkušenosti řidičů Outlander

Zdeněk Vrba, moderátor, Buštěhrad

Zdeněk VrbaJak dlouho vlastním Outlander?
Vozidlo Mitsubishi Outlander mně přinesl Ježíšek při posledních Vánocích. Tím jsem se po 15 letech vrátil do rodiny Tří diamantů. V minulosti jsem totiž měl dva Galanty a jednu Charismu o kterou mne připravil rozvod. Jsem šťastný, že jsem zpátky.

Proč jsem se rozhodl pro jeho koupi?
S vozy Mitsubishi jsem měl v minulosti jen ty nejlepší zkušenosti. Spolehlivé stroje. A že by se museli pořád dokola vyměňovat žárovky jako u některých jiných značek, tak o tom nemůže být ani slova. A navíc pevná cena. Když jdete jinam, tak Vás lákají na nízkou cifru a potom Vám připočtou i pouhý pohled na vůz.

V čem splnil mé očekávání, co na něm nejvíce oceňuji?
Splňuje to, co čekám. Spolehlivý, pohodlný, s potřebným zrychlením na malé vzdálenosti. Nově se mně líbí třeba automatické vypínání motoru na křižovatkách.

Jak vůz využívám?
Denně. Kamkoliv. Jako moderátor se pohybuji po celé republice. A když jsem doma a žena má koncert se skupinou Rangers, tak hned škemrá o zapůjčení. Vyhovím výjimečně, protože jezdí hrozně rychle.