AUTOCENTRUM BOURA spol. s r.o.
Autorizovaný prodej a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI JAKO „NEJLEPŠÍ ZNAČKA“ PODLE J.D.POWER

Podle výsledků nejnovějšího průzkumu spolehlivosti vozidel J.D.Power and Associates, která je jednou z nejprestižnějších institucí v oblasti průzkumu trhu na světě, jsou zákazníci v Německu nejspokojenější s vozy značky MITSUBISHI.

Na základě výsledků J.D.Power obsadila značka MITSUBISHI první místo v žebříčku automobilových výrobců a dosáhla nejvyšší ohodnocení jako "NEJLEPŠÍ ZNAČKA". Po druhém místě v minulém roce tak značka se třemi diamanty v logu znovu potvrzuje vysokou kvalitu a spolehlivost svých produktů.

Nejnovější statistiky J.D.Power byly tentokrát zaměřeny na motoristy v Německu, kteří odpovídali na otázky týkající se jejich zkušeností s vozidlem starým od jednoho do tří let. V rámci podrobného průzkumu spokojenosti zákazníků byly shromážděny údaje o 24 výrobcích automobilů a o 68 modelových řadách vozidel. Celkově se průzkumu zúčastnilo 15 000 motoristů v Německu, kteří od února do dubna předali v online průzkumu své poznatky a zkušenosti s konkrétním vozidlem v průběhu posledního roku.

Celkové pořadí žebříčku výrobců automobilů bylo stanoveno na základě počtu nahlášených připomínek vyskytujících se na 100 vozidel, přičemž nižší skóre znamená lepší kvalitu. Nejméně připomínek zaznamenaly vozy Mitsubishi, které se tak podle průzkumu J.D.Power staly lídry v oblasti spolehlivosti. Průzkum, ve kterém zákazníci odpovídali na otázky týkající se kvality, spolehlivosti, přitažlivosti či provozních nákladů, zahrnuje 177 bodů zařazených do osmi kategorií (motor a převodovka, exteriér, interiér, jízda, ovládání / displeje, multimédia, sedadla a topení / klimatizace ).

Výsledky průzkumu J.D.Power jsou užitečné nejen pro výrobce automobilů, ale i pro potenciální kupující: jedni z nich získávají cenné informace pro budoucí vývoj vozidel, druzí zase důležité údaje sehrávající významnou roli při rozhodování o nákupu vozidla.

Více info na: http://www.jdpower.com/press-releases/jd-power-2016-germany-vehicle-dependability-study-vds